Translate

TRANSLATE

wtorek, 13 marca 2012

Kolejna tajemnicza lalka w drodze

Albo i nie.. jeszcze nie została wysłana, sprzedawca ma jeszcze 1-2 dni na wysyłkę...


Wygląda całkiem sympatycznie, prawda? Ma co prawda pęknięcie z boku twarzy, ale ja chyba lubię takie weteranki. Może gdy ktoś jest w stanie kupować lalki osiągające znacznie wyższe ceny, to rysa przy uchu albo dorabiane ciało ma znaczenie. Dla mnie na razie nie ma. Wystarczy mi ładna buzia :)


Wg. sprzedawcy ta lalka nie ma sygnatury i jest ubrana w górna część bielizny. Wydaje mi się, że to raczej była próba ratowania ciała, które albo zaczęło się rozchodzić, albo przepuszczać trociny. Po cichu liczę też na to, że pod tym wszystkim na popiersiu jednak będzie jakaś sygnatura... zobaczymy.... Twarzy nie rozpoznaje zupełnie.


Pytanie - jaki kolor włosów pasuje do tych brwi?????? Bo trzeba jej będzie sprawić jakieś owłosienie! Goła może siedzieć, łysa już nie za bardzo..... no i jaka fryzura? może lepiej poczekać i sprawdzić, czy jest sygnowana i czy da się określić mniej więcej datę produkcji? Bob dla lat 20-tych, jakaś bardziej finezyjna dla lat wcześniejszych? albo uniwersalnie - prosta grzywka i długie włosy rozpuszczone albo kucyki?


--- 


dorzucam 3 wersje kolorystyczne włosów (trochę prymitywnie domazane, ale dają jakiś obraz tego, jak może wyglądać)...
peruka mniej więcej w kolorze brwi


peruka czarna


peruka - ciemny brąz

4 komentarze:

 1. ma bardzo egzotyczną urodę - taka trochę Chineczka:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. też o tym myślałam, nawet planowałam dać jej proste czarne włosy, ale kurczę ma brwi rudawe chyba..

  OdpowiedzUsuń
 3. ja bym dała ciemnobrązowy moher jak masz taki...

  OdpowiedzUsuń
 4. mam taki, ale nie jestem pewna co do rezultatu. jak przyjedzie, to będę jej przymierzać różne peruki z innych lalek i zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń